MATEO Packing, s.r.o.

Obalová
a paskovací technika

Konfekce

Konfekce

Hledáte odpadové pytle pro města, obce, kulturní a sportovní areály či hudební festivaly? U nás jste správně. Společnost MATEO PACKING je český výrobce odpadových pytlů, sáčků a konfekce z recyklovaných materiálů. Poznejte náš pestrý sortiment LDPE pytlů a sáčků.

  • Vysoká odolnost produktů.
  • Výroba z recyklovaných materiálů.
 

Výroba rolovaných odpadových pytlů z recyklovaného plastu

Přispějte k ochraně životního prostředí, vyberte si z široké nabídky odpadových pytlů z recyklovatelné LDPE fólie. Hlavní část našeho sortimentu tvoří rolované odpadové pytle. Nabízíme pevné paletizační pytle, volně ložené i rolované odpadové pytle do stojanu. Poskytujeme různé rozměry, barvy a volitelné potisky. Snadné utržení rolovaných pytlů umožňuje perforace.

Nabízíme odpadové pytle:

  • čiré
  • barevné
  • s potiskem
  • samostatné
  • do stojanu
  • paletizační
  • rolované
  • volně ložené

Využijte prodej odpadových pytlů z recyklovaného plastu, kontaktujte českého výrobce MATEO PACKING s.r.o. Mladá Boleslav. Podívejte se také na naši nabídku kvalitních obalových materiálů a polohadic.

Konfekce z polyetylenu

Součástí naší produkce je výroba LDPE konfekce, neboli igelitových sáčků, pytlů a dalších obalových materiálů. Vybírat můžete z hotových produktů i zákazové výroby na míru. Na veškeré produkty lze zhotovit zakázkový potisk.

Šetříme přírodu, využíváme recyklované materiály

K výrobě odpadových pytlů a konfekce využíváme polyetylénový regranulát, který získáváme z recyklace použitých obalových materiálů. Pytle, sáčky a další produkty z polyetylenu s nízkou hustotou – LDPE vynikají vysokou pevností, odolností vůči teplotám, nepromokavostí a hygienickou nezávadností. Čiré fólie jsou mimo jiné vhodné i pro balení potravin.

Získejte ceník plastových pytlů a sáčků

Pomozte šetřit životní prostředí. Nakupujte odpadové pytle vyrobené z recyklovaných materiálů. Český výrobce MATEO PACKING nabízí kvalitní produkty z recyklovaného polyetylénu. Výrobní závod se nachází ve vesnici Újezdec u Luštěnic a patří mezi největší výrobce odpadových pytlů a plastových regranulátů. Využijte výhodný prodej, napište nám přes kontaktní formulář.

Fotogalerie

« Zpět na výpis služeb

KONTAKTNÍ INFORMACE
Újezdec u Luštěnic 60
294 42 Luštěnice, Česká Republika

Personální oddělení:
Tel.: + 420 702 142 429 / klaudie.gorna@mateopacking.cz

Obchodní oddělení:
Tel: +420 326 109 017, +420 326 109 018
info@mateopacking.cz

Kontaktujte nás