MATEO Packing, s.r.o.

Obalová
a paskovací technika

O společnosti

Nová hala MATEO Packing s.r.o.

Společnost MATEO PACKING s.r.o. je přední český výrobce obalových materiálů Na trhu působíme již od roku 1992 a z obchodní společnosti jsme se vypracovali na jednoho z největších zpracovatelů LDPE fólií v České republice.

  • Český výrobce s dlouhodobou tradicí.
  • Největší výrobce a zpracovatel LDPE fólií.
KONTAKTUJTE NÁS
 

Recyklace obalových materiálů

Specializujeme se na recyklace obalových materiálů, především LDPE i HDPE fólií. Odpadní fólie zpracováváme na čtyřech recyklačních linkách s měsíční kapacitou 800 tun vyrobeného regranulátu. Výkup fólií provádíme od obcí a měst, sběrných dvorů a firem zabývající se odpadovým hospodářstvím. Recyklace plastů přispívá k ochraně životního prostředí, recyklujte s námi!

Výroba fólií, polohadic a odpadových pytlů

Z recyklovaného regranulátu vyrábíme na šestnácti moderních extrudérech nové obalové materiály. Ročně vyrobíme až 14 000 tun polyetylénových fólií, polohadic a odpadových pytlů. Současnou výrobu a skladové prostory v obci Újezdec u Luštěnic průběžně modernizujeme, rozšiřujeme a přizpůsobujeme požadavkům zákazníků. Naším cílem je poskytovat nejvyšší kvalitu produktů, výhodné ceny a krátké doručovací termíny.

Našimi zákazníky jsou velkoobchody s obalovým materiálem, logistické a spediční firmy, obce i města. Výrobky dodáváme na český i zahraniční trh. Až 80 % naší produkce rolovaných pytlů směřuje do Německa.

Obalové materiály od českého výrobce

Nakupujte obalové materiály a fólie přímo od českého výrobce a prodejce MATEO PACKING s.r.o. Mladá Boleslav. Získejte stabilního dodavatele obalových materiálů. Těšíme se na spolupráci!

Milníky společnosti

  • 1992 – založení společnosti MATEO PACKING s.r.o.
  • 2002 - rozšíření činnosti na obor obalových materiálů
  • 2006 - zahájení recyklace a výroby fólií
  • 2013 – 2015 - výstavba nových skladovacích hal
  • 2016 – modernizace výroby a rozšíření recyklačních linek
  • 2018 – rozšíření o výrobní pobočku - divize Fatra