MATEO Packing, s.r.o.

Obalová
a paskovací technika

Recyklace

Recyklace

Společnost MATEO PACKING s.r.o. je český výrobce regranulátu. Provádíme výkup a recyklaci LDPE a HDPE fólií. Plastový odpad recyklujeme a použijeme pro opětovnou výrobu obalových materiálů. Díky tomu pomáháme šetřit životní prostředí a snižujeme výrobní náklady.

  • Šetříme životní prostředí.
  • Efektivně využíváme plastový odpad.
 

Výkup odpadních fólií a obalových materiálů

Nevíte, jak naložit s použitými odpadními fóliemi? Hledáte zpracovatele plastových odpadů? Kontaktujte nás! Specializujeme se na výkup a zpracování obalových materiálů. Obcím, městům sběrným dvorům i expedičním, výrobním a stavebním firmám nabízíme certifikovanou recyklaci HDPE a LDPE fólií.

Vykupujeme obalové, potravinové a stretch fólie i další materiály známé pod označením igelit. Obalové materiály mohou být barevné, čiré i potištěné. Zpracováváme výhradně polyetylen s vysokou hustotou – HDPE a polyethylen s nízkou hustotou - LDPE.

Využijte sběr plastových fólií. Na odevzdaný obalový materiály vystavíme potvrzení o převzetí a následné recyklaci. Přejete si ekologicky recyklovat plastové obalové materiály? Kontaktujte nás!

Moderní recyklace odpadních fólií

K zpracování odpadních fólií využíváme čtyři moderní recyklační linky, na kterých zpracováváme obalové, potištěné i barevné LDPE a HDPE fólií. Měsíčně zpracujeme až 12 000 tun plastového odpadu, vyrobíme 800 tun regranulátu a tisíce kilometrů kvalitních obalových materiálů.

Prodej plastového granulátu

Vyrábíme HDPE a LDPE regranuláty pro navazující vstřikovací, vytlačovací a vyfukovací výrobu fólií a souvisejících produktů. Přejete si polyethylenové pytle či regranuláty nejrůznějších frakcí a barevných odstínů? Kontaktujte prodej regranulátu MATEO PACKING Mladá Boleslav.

Certifikovaný sběr a recyklace plastových odpadů

Naše společnost má na základě rozhodnutí KUSK souhlas ke sběru, výkupu a využívání plastových odpadů. Pod registračním číslem 0332/500/914/12 jsme zapsáni do Seznamu osob, které jsou nositeli povinnosti zpětného odběru a využití odpadu z obalů podle zákona 477/2001Sb.

Kontaktujte nás

Nevíte, jak naložit s plastovým odpadem? Hledáte prodej plastového regranulátu? Kontaktujte společnost MATEO PACKING. Náš recyklační závod, který patří mezi největší české výrobce regranulátu i obalových fólií, naleznete v obci Újezdec u Luštěnic.

Fotogalerie

« Zpět na výpis služeb

KONTAKTNÍ INFORMACE
Újezdec u Luštěnic 60
294 42 Luštěnice, Česká Republika

Personální oddělení:
Tel.: + 420 702 142 429 / klaudie.gorna@mateopacking.cz

Obchodní oddělení:
Tel: +420 326 109 017, +420 326 109 018
info@mateopacking.cz

Kontaktujte nás